15 Август 2014

Установка окон: мифы и реальность

Реклама по теме Установка окон: мифы и реальность

Установка окон: мифы и реальность Коли забудовник починає думати про вікна майбутнього будинку, то першим зазвичай постає питання: що вибрати — дерево або металопластик. Щоб там не казали «знавці», кожен тип вікон має свої плюси.

Не вірте, що металопластик жовтіє — просто треба купувати якісні вироби з добавкою стабілізатора кольору в пластмасу. Не більше, ніж міф і думка, ніби вікно з деревини жолобиться від води і не дає надійної термо-і звукоізоляції. Якщо деревина клеєна, то рами не пожолобляться, а ізоляція взагалі залежить не стільки від них, скільки від скла.

Деякі «народні умільці» запевняють своїх замовників, що пластикові вікна досить зміцнити в отворі однієї лише монтажною піною. Це шкідливе оману. Піна потрібна, в основному, для термоізоляції («щоб не задувало»). Віконну коробку необхідно обов'язково закріпити анкерами, дюбелями, а то і додатковими кронштейнами. Причому, кожен тип вікна пристосований до своїх кріпильним елементам. Скажімо, дерев'яні вікна краще не закріплювати на дюбелях — це створює в рамі непотрібні напруги.

Ні дерев'яне, ні ПВХ-вікно не слід ущільнювати за допомогою такої піни, яка сильно збільшується в об'ємі. Розширюючись, вона може деформувати віконний профіль.

Ставлячи дерев'яне вікно, не забудьте покрити його стрічкою-самоклейкой — це захистить деревину від забруднень при монтажі. Тільки переконайтеся попередньо, що стрічка, відриваючись, не зашкодить шар лаку, яким вкрито вікно. Коли положення вікна зафіксовано в отворі дерев'яними заглушками, вздовж всього периметра коробки заповніть зазори заздалегідь стислій смугою з ущільнювальної стрічки. Одна тільки піна не забезпечить нормальної звукоізоляції та захисту від вітру.

Це може бути Вам цікаво

  • Установка металопластикових вікон Установка металопластикових вікон
  • Установка мансардних вікон Установка мансардних вікон
  • Установка металопластикових вікон Установка металопластикових вікон
  • Установака вікон в домашніх умовах Установака вікон в домашніх умовах
  • Установка гвинтових паль в зимовий період Установка гвинтових паль в зимовий період
  • Кілька причин, чому варто купити вікна ПВХ Кілька причин, чому варто купити вікна ПВХ
  • Елементи вікна та їх розміри Елементи вікна та їх розміри

Мітки: вікна Установка

Добавить комментарий