8 Октябрь 2014

Установка окна из пластика своими руками

Реклама по теме Установка окна из пластика своими руками

Якщо перед вами стоїть завдання провести заміну вікон, то перш, ніж приступити до основної роботи, слід вибрати і придбати якісні вікна з сучасного матеріалу. При цьому найбільш популярним матеріалом для виготовлення вікон є пластик.

Пластикові вікна надійні і практичні в експлуатації, їх термін експлуатації складає більше двадцяти років, а також мають сучасний зовнішній вигляд.

Важливо, що їх установку можна виконати самостійно, якщо ви вирішите підійти до цього питання серйозно і відповідально. Перед початком монтажу вам необхідно буде провести демонтаж старого віконного прорізу, обов'язково очищається віконний проріз від сміття і виробляється установка пластикової рами за допомогою спеціальних шурупів і будівельною піною.

У тому випадку, якщо перед вами стоїть завдання монтажу водостоку, то для початку придбайте якісний і надійний водостік, який буде виконаний з міцного матеріалу і матиме невисоку вартість. При установці рами вкрай важливо вирівнювати виріб за рівнем, що дасть можливість виконати роботу на найвищому рівні, і в результаті вікно буде встановлено правильно і прослужить вам тривалий період часу.

Встановивши раму, вам необхідно приступити до кріплення склопакета, яке виробляється шляхом затиску скла спеціальними гумовими ставками. Вони маються з внутрішньої сторони рами і з зовнішнього боку склопакета. Після цього вам залишиться закріпити ручки на нове вікно і виконати обробку простору навколо вікна. По закінченню пари днів вам необхідно буде зняти захисну плівку, яка захищає від зовнішніх пошкоджень під час перенесення і монтажних робіт раму і склопакет.

Це може бути Вам цікаво

  • Установка вікон: міфи і реальність Установка вікон: міфи і реальність
  • Установка металопластикових вікон Установка металопластикових вікон
  • Установка металопластикових вікон Установка металопластикових вікон
  • Установка мансардних вікон Установка мансардних вікон
  • Установака вікон в домашніх умовах Установака вікон в домашніх умовах
  • Установка гвинтових паль в зимовий період Установка гвинтових паль в зимовий період
  • Мармур, граніт або все ж пластик? Мармур, граніт або все ж пластик?

Мітки: вікна пластик Установка

Добавить комментарий