27 Август 2014

Сравнение пластиковых и деревянных окон

Реклама по теме Сравнение пластиковых и деревянных окон

Сьогодні вибір вікон неймовірно великий. Але між собою найбільше конкурують дерев'яні та металопластикові вироби. Нерідко людина задається питанням, які з них краще і які встановити? Для того щоб відповісти на це питання, потрібно спочатку визначитися, куди ви хочете встановити вікна, що ви від них чекаєте, на яку суму розраховуєте і т. Д. Досить порівняти кілька характеристик, і ви самі зрозумієте, що підійде саме вам.

Якість

Якщо порівнювати якість виконання, то тут варто враховувати багато деталей. Наприклад, металопластикові вікна з хорошого профілю з енергозберігаючими склопакетами безсумнівно перевершують вироби з деревини старого зразка. Водночас дерев'яні рами нового зразка, що пройшли обробку спецзасобами, і з сучасними склопакетами у багато разів краще вікон з дешевого недоброякісного металопластику.

Потрібно розуміти, що в першу чергу важливо сама якість матеріалу, з якого виготовляється виріб. Щодо екологічності, то обидва варіанти відповідають цьому критерію. Однак дерево перевершує, так як є натуральним матеріалом. Завдяки цьому воно дихає і випромінює тепло і затишок.

Дизайн

Зовнішній вигляд кожного вікна можна обговорювати довго. Але в цілому і ті й інші мають стильний, акуратний і привабливий зовнішній вигляд. Також вони добре переносять коливання температур і стійкі до несприятливих факторів навколишнього середовища. За будь-яких погодних умовах вони не піддаються деформації і продовжують виконувати свої функції.

Довговічність — гідність як металопластикового, так і дерев'яного вікна. Але все ж відносно саме зовнішнього вигляду варто віддати належне дерев'яним виробам. Вони є класикою, яка надає будівлі солідності і респектабельності. Якщо ви прихильник витонченого стилю, тоді вам підійдуть саме дерев'яні вікна.

Вартість

Металопластикові вікна реалізуються за нижчою ціною. Вони доступні ширшому колу населення. Дерев'яні вироби дорогі і не кожному по кишені. Однак покупка таких виробів повністю виправдовує такі високі витрати.

Тим, хто хоче з ладу розпорядитися своїми коштами, при цьому зробити будинок затишним, красивим і теплим, варто подумати про таку комбінації. В зали, спальні та лицьові вікна, які відіграють неабияку роль у створенні витонченого дизайну, можна встановити дерев'яні вироби. В інші кімнати, такі як санвузол, пральні та для прибудов достатньо буде і металопластикових вікон. Таким чином, ви зможете заощадити, але при цьому без шкоди для затишку в домі. Крім цього, привабливим залишиться і фасад, адже і дерев'яні вікна можуть імітувати дерев'яні рами.

Це може бути Вам цікаво

  • Ремонт пластикових вікон своїми руками Ремонт пластикових вікон своїми руками
  • Реставрація дерев'яних вікон Реставрація дерев'яних вікон
  • Простота і комфорт пластикових горизонтальних жалюзі Простота і комфорт пластикових горизонтальних жалюзі
  • Установка мансардних вікон Установка мансардних вікон
  • Основні аргументи на користь заміни старих вікон на пластикові Основні аргументи на користь заміни старих вікон на пластикові
  • Трубчастий ущільнювач для вікон Трубчастий ущільнювач для вікон
  • Правильний догляд за пластиковими вікнами Правильний догляд за пластиковими вікнами

Мітки: дерев'яні вікна пластикові Порівняння

Добавить комментарий