8 Сентябрь 2014

Рынок межкомнатных дверей и трудности выбора

Реклама по теме Рынок межкомнатных дверей и трудности выбора

Ось і прийшов час вибору міжкімнатних дверей. Зазвичай необхідність цього виникає незадовго перед закінченням ремонту. І як би просто не здавалося знайти собі відповідну двері, а зазвичай все закінчується не зовсім так, як ви плануєте спочатку.

Адже неправильно підібране полотно, коробка або навіть непрофесійний монтаж приведуть до того, що двері будуть плескати при протязі, пропускати тепло і шум, скрипіти і навіть ламатися. Як цього уникнути?

Першим ділом підберіть хороший сайт міжкімнатних дверей, на якому можна подивитися не тільки їх технічні характеристики, але і почитати кілька відгуків, та й самому поділитися враженнями, якщо ви вже придбали якусь модель.

Залежно від стилю інтер'єру, ви зможете підібрати двері-гармошку, розстібну ПВХ або просто спеціальну перегородку. Звичайно, вибір варто зупинити на справжньої двері, оскільки її конструкція більш надійна і міцна.

Особливі міжкімнатні двері

Для деяких приміщень підібрати міжкімнатну двері не так вже й просто. Прикладом можна назвати кабінет лікаря, шкільний клас чи офісне приміщення. До таких дверей пред'являються спеціальні вимоги, недотримання яких призведе до штрафів, якщо мова йде про державну установу.

Справа в тому, що в громадських місцях повинні бути максимально дотримані вимоги з пожежної безпеки та ізоляції від сторонніх шумів. Цьому відповідають як матеріали, використовувані при будівництві, так і внутрішня обробка.

Зрозуміло, дерево навряд чи зможе ефективно протистояти вогню, але плівка ПВХ, все ж не так швидко запалюється. А ось на звукоізоляції можна зупинитися і більш докладно. Враховуючи, що стіни в сучасних новобудовах досить тонкі, при проведенні ремонту, доводиться облаштовувати і додаткову ізоляцію від галасливих сусідів.

Якщо підходити до питання комплексно, то і без хороших дверей обійтися навряд чи вийде. Пам'ятайте, цілісне полотно набагато краще поглинає шум, ніж аналогічна конструкція, але зі вставками зі скла або дзеркалами. Особливо оцінять це сім'ї, в яких є маленька дитина. З одного боку він не буде будити всіх ночами, а з іншого і сам не буде зайвий раз прокидатися від шуму в під'їзді або сусідній кімнаті. Зниження рівня шуму є не отемлемой частиною якості наших дверей.

Це може бути Вам цікаво

  • Вибір класичних міжкімнатних дверей Вибір класичних міжкімнатних дверей
  • Нюанси вибору і установки міжкімнатних дверей Нюанси вибору і установки міжкімнатних дверей
  • Поради щодо вибору міжкімнатних дверей Поради щодо вибору міжкімнатних дверей
  • Вибираємо міжкімнатні двері Вибираємо міжкімнатні двері
  • Ламіновані двері практичні і красиві, займають на ринку лідируючі позиції Ламіновані двері практичні і красиві, займають на ринку лідируючі позиції
  • Зміни на ринку орендованої нерухомості Зміни на ринку орендованої нерухомості
  • Знайомимося, міжкімнатні двері Знайомимося, міжкімнатні двері

Мітки: вибір міжкімнатні двері ринок

Добавить комментарий