24 Сентябрь 2014

Ремонт и регулировка доводчика двери

Реклама по теме Ремонт и регулировка доводчика двери

Ремонт и регулировка доводчика двери Доводчик дозволяє здійснювати захлопування двері без додаткових зусиль. Відкривання і закривання дверей відбувається автоматично, не вимагаючи силових впливів. Двері закриваються плавно і без шуму, такий пристрій сприяє збереженню тепла в приміщенні. Доводчики, які мають функцію hold open, здатні фіксувати двері у відкритому положенні без підкладання додаткових предметів, що дуже зручно.

В результаті експлуатації доводчик може потребувати налаштуванні та ремонті. Для цього використовують гайкові та шестигранні ключі, а також набір викруток та плоскогубці. Спочатку оглядають двері на наявність перекосів або пошкоджень, які можуть заважати роботі доводчика двері. Доводчик не можна розібрати на окремі деталі в силу особливостей конструкції. Якщо виявляється витікання масляного складу, це свідчить про розгерметизацію корпусу. Необхідно визначити ушкоджені ділянки і загерметизувати їх. При поломці важільного вузла через вигинів і пошкоджень кріплень застосовують звичайну зварювання.

Якщо порушено кріпильний з'єднання, необхідно придбати нові деталі, які підходять за формою і розміром. Якщо відкривання дверей відбувається занадто повільно, доводчик потрібно відрегулювати. Для цього змінюють рівень стиснення пружини за допомогою фіксуючої гайки.

Звичайний мідний пруток по ГОСТ повинен володіти певними характеристиками, мати досить чіткий хімічний склад і певні фізичні властивості. Мідний пруток, які реалізує ця компанія, повністю відповідає вимогам державного стандарту.

Це може бути Вам цікаво

  • Вибір класичних міжкімнатних дверей Вибір класичних міжкімнатних дверей
  • Віконні рами: дерево або пластик? Віконні рами: дерево або пластик?
  • Нюанси вибору і установки міжкімнатних дверей Нюанси вибору і установки міжкімнатних дверей
  • Пластикові двері для дому Пластикові двері для дому
  • Реставрація вхідних дверей самому Реставрація вхідних дверей самому
  • Як самому встановити пластикове вікно? Як самому встановити пластикове вікно?
  • Установка міжкімнатних дверей своїми руками Установка міжкімнатних дверей своїми руками

Мітки: регулювання двері

Добавить комментарий