24 Июль 2014

Ремонт двери: покраска под дерево

Реклама по теме Ремонт двери: покраска под дерево

Ремонт двери: покраска под дерево Старі двері, виконану абсолютно з будь-якого матеріалу, можна оновити, пофарбувавши її під дерево. Для цього знадобиться фарба двох різних кольорів. В якості основної можна взяти фарбу жовтого кольору, а другорядною — коричневого.

З двері видаляється стара фарба, вона миється і просушується. Всі дефекти, що мають на двері, замазуються шпаклівкою. Дверна фурнітура знімається або заклеюється захисною плівкою. Скляна панель, якщо вона є, заклеюється. Двері знімається з петель і горизонтально укладається на рівну поверхню. Спочатку фарба наноситься на великі площини: накладки і панелі. Фарбувати потрібно зверху вниз, одним мазком, рухаючись у вертикальному напрямку. Потім фарбується верхня, середня і нижня дверна рама, а потім боковини. В останню чергу фарбується кромка і кріпильні деталі.

Після повного висихання жовтої фарби, поверхня обробляється шліфувальної машинкою, а потім в такому ж порядку двері забарвлюється коричневою фарбою. Поки другий шар фарби повністю не висох, по ній проходяться дерев'яною теркою. Вона знімає частину свіжої фарби, відкриваючи нижній шар, і надаючи поверхні окрас, що імітує дерево. Коли фарба повністю висохне, аналогічним чином обробляється зворотна сторона дверей. Зверху двері можна покрити тонуючим складом.

Якщо ваш об'єкт знаходиться в місцях скупчення води, то будуть потрібні для нього інженерно-гідрометеорологічні вишукування. На сайті http://cgnt.ru/services/hydrometeorology/ вам буде доступна гідрометеорологія, гідрохімія морів і певні гідрометеорологічні карти.

Це може бути Вам цікаво

  • Ремонт дверей з обробкою шпоною цінних порід Ремонт дверей з обробкою шпоною цінних порід
  • Інвентар для установки дверей Інвентар для установки дверей
  • Основні моменти установки міжкімнатних дверей Основні моменти установки міжкімнатних дверей
  • Установка і покупка дверей Установка і покупка дверей
  • Як відреставрувати дерев'яну двері Як відреставрувати дерев'яну двері
  • Основні рекомендації по догляду за міжкімнатними дверима Основні рекомендації по догляду за міжкімнатними дверима
  • Як правильно вибрати вхідні двері Як правильно вибрати вхідні двері

Мітки: двері ремонт

Добавить комментарий