19 Апрель 2013

Профілі Луцьк

Реклама по теме Профілі Луцьк

Профілі Луцьк


Коефіцієнти інтегрального пропускання і ефективності теплозахисту характеризують лише наскрізне пропускання сонячних променів через скло і склопакети, але не враховують додаткових надходжень тепла в приміщення в результаті радіаційно-конвективного потоку від нагрітих поверхонь стекол. Скла з сонцезахисними покриттями виготовляють, наносячи на одну з поверхонь тонкі (від 0,01 до 1 мк) прозорі шари окису олова, сурми, кобальту або інших металів. Наносити окисно-металеві покриття на скло можна кількома способами, але найбільш поширена пульверизації на розігріті поверхні скла (t = 500-800 ° С) тонкодисперсних розчинів солей відповідних металів. У результаті реакцій утворюються тверді оксиди металів і газоподібні продукти розкладання.

Твердий продукт адсорбується поверхнею скла, частково взаємодіє з нею і розподіляється у вигляді тонкого прозорого покриття. Завдяки покриттю поверхня скла зазвичай набуває слабке забарвлення у відбитому світлі. Більшість окисно-металевих плівок збільшує також механічну міцність скла.

Міцність плівок на стирання, як правило, вище міцності вихідного скла, а їх адгезія до скла складає близько 170-200 кгс/см2. Отримані таким шляхом плівкові покриття володіють хорошою атмосферної і хімічною стійкістю. Для збільшення терміну служби плівкове покриття розміщують в склопакетах з боку повітряного прошарку.

Великою перевагою стекол з теплозахисними покриттями є незалежність їх світлотехнічних характеристик від товщини скла. Вони визначаються тільки складом і товщиною покриття.

Comments are closed.