30 Октябрь 2014

Популярность металлопластиковых окон

Реклама по теме Популярность металлопластиковых окон

У 90-х роках широке застосування в будівництві та при ремонті квартир і офісів отримали металопластикові вікна. За минулий час їх популярність не тільки не впала, а виросла. Вони приваблюють своїм зовнішнім виглядом, тривалим терміном експлуатації, стійкістю до дії зовнішнього середовища, прекрасними звуко- і теплоізоляційними якостями, невибагливістю в обслуговуванні.

При будівельних роботах або ремонті, замовляючи металопластикові вікна, одразу домовляються про їх встановлення. Вона починається з виміру, відповідно до якого завод виготовить вікна. При цьому з усіх боків має залишатися по 2 см для підгонки і задування монтажної піни.

Купивши добре зарекомендували себе металопластикові вікна в Ростові, можна приступати до установки. Але колись слід демонтувати старе вікно. Для цього знімають стару раму, так як нове вікно слід монтувати в стіновий матеріал. Потім видаляється підвіконня. Вони видаляють по частинах після попереднього пропила. Якщо підвіконня бетонний, то його розбивають болгаркою або молотком.

Існує 2 способи установки: з розпакуванням і без розпаковування вікна. Перший спосіб передбачає зняття штапиков, виїмку склопакетів з рами, кріплення рами до стіни дюбелями, встановлення склопакетів та штапиков. При цьому зняття штапиков може стати причиною запотівання склопакета.

Другий спосіб полягає в кріпленні рами до стіни за допомогою наявних на її зовнішній стороні кріпильних пристосувань. Через велику парусність і сильних поривів вітру на верхніх поверхах цей спосіб установки металопластикових вікон не рекомендується. Він поступається за своєю надійністю першому способу.

Це може бути Вам цікаво

  • Вибираємо матеріал для нових вікон Вибираємо матеріал для нових вікон
  • Монтаж труб з металопластику Монтаж труб з металопластику
  • Пластикові вікна Veka: вибираємо профіль Alphaline Пластикові вікна Veka: вибираємо профіль Alphaline
  • Робимо укіс вікна з гіпсокартону Робимо укіс вікна з гіпсокартону
  • Які вікна краще поставити у себе в домі? Які вікна краще поставити у себе в домі?
  • Яка фурнітура краще для вікон? Яка фурнітура краще для вікон?
  • Установка металопластикових вікон Установка металопластикових вікон

Мітки: металопластик вікна

Добавить комментарий