28 Сентябрь 2014

Пластиковые окна Veka: выбираем профиль Alphaline

Реклама по теме Пластиковые окна Veka: выбираем профиль Alphaline

Пластикові вікна Veka відносяться до категорії одних із самих популярних віконних профілів, існуючих на сьогоднішній день. І це не дивлячись на те, що їх не можна віднести до категорії найдешевших вікон. Установка пластикові вікна veka користується великою популярністю. Чому ж їм віддає перевагу більшість клієнтів?
Німецька компанія Veka AG відносяться до категорії одних із світових лідерів з виробництва і розробці дверних і віконних металопластикових конструкцій. Сьогодні у компанії успішно функціонує мережа дочірніх виробництв, розташованих по всьому світу. У тому числі, такі виробництва є й у нашій країні. Придбання пластикових вікон у нас можливо за найвигіднішими цінами.

Переваги нового профілю Alphaline

Це новий профіль, який має монтажну ширину 90 мм. Він відрізняється ще більш високим рівнем енергозбереження. Профіль має відмінні теплоізоляційні характеристики, що забезпечують двокамерним склопакетом з мінімальною товщиною 24 мм. Завдяки сумісним з'єднувачів підвіконня з профілем veka alphaline має тривалий термін служби. Його потрійна система ущільнення контур забезпечує поліпшену герметичність і сумісність з'єднувачів профілю.

Крім цього, профіль вдало поєднується з 24-50 мм склопакетом. Надійність кріплення фурнітури в рамі і стулці забезпечується кріпленням в сталевому підсилювачі або через кілька стінок. Використовується і додаткове армування профілю. Всім міжнародним стандартам якості відповідають звуко, тепло-і протизламні характеристики.

Застосування Veka Alphaline

Профіль цього цікавий тим, що може використовуватися на розсувних, відкидних, поворотних і поворотно-відкидних вікнах. Він може комплектуватися різними склопакетами. Так, вони можуть бути не тільки стандартними, а й шумозахисними або енергозберігаючими.

Профіль можна поєднувати з декоративними перекладинами, які наклеюються на нього, монтуються у внутрішню частину склопакета або ділять його на складові елементи. Для його оформлення використовується не тільки одностороння, але і двостороння ламінація. Він дозволяє використовувати 36 відтінків, які можна підібрати відповідно до дизайнерським рішенням вашого інтер'єру.

Таким чином, вікна цієї компанії не тільки мають безліч позитивних характеристик і відрізняються високою надійністю. Їх можна підібрати практично в будь-якому дизайнерському виконанні, завдяки чому вони стають справжнім завершальним штрихом в будь-якому приміщенні.

Це може бути Вам цікаво

  • Ремонт пластикових вікон своїми руками Ремонт пластикових вікон своїми руками
  • Основні стадії виробництва пластикових вікон Основні стадії виробництва пластикових вікон
  • Порівняння пластикових і дерев'яних вікон Порівняння пластикових і дерев'яних вікон
  • Гаражні ворота: вибираємо з розумом Гаражні ворота: вибираємо з розумом
  • Як робити навісні стелі? Як робити навісні стелі?
  • Простота і комфорт пластикових горизонтальних жалюзі Простота і комфорт пластикових горизонтальних жалюзі
  • Трубчастий ущільнювач для вікон Трубчастий ущільнювач для вікон

Мітки: Alphaline Veka вибираємо вікна пластикові профіль

Добавить комментарий