30 Апрель 2013

Металопластикові вікна Житомир

Реклама по теме Металопластикові вікна Житомир

Пластикові вікна Житомир


Багато хто задається питанням, що краще: дерев’яні вікна або пластикові? На це питання немає однозначної відповіді. Як водиться, кожен варіант має свої переваги і недоліки.

Пластикові вікна зручні і практичні. Вони не вимагають якогось спеціального догляду, не втрачають згодом свій привабливий зовнішній вигляд і можуть мати будь-яку конфігурацію. Крім цього, ви можете вибрати той дизайн пластикових вікон, який вам до смаку.

Пластикові вікна Житомир

Серед недоліків вікон ПВХ традиційно називають їх недостатню «натуральність», але це питання двоякий. З одного боку, звичайно, при виробництві використовують ті матеріали, яких у природі немає.

З іншого боку, сучасне виробництво часто не передбачає використання шкідливих речовин (наприклад, виключений свинець). Тому такі вікна не представляють ніякої небезпеки для людей і тварин.

Металопластикові вікна ціна Житомир

У випадку з дерев’яними вікнами таких питань в принципі не виникає. Що може бути натуральніше матеріалу, які споконвіку використовувався в нашій країні для будівництва та створення вікон? Саме ця натуральність робить сучасні дерев’яні вікна елітним продуктом, привабливим для багатьох.

Але і ці конструкції не позбавлені своїх недоліків. Так, дерево вимагає до себе більш пильної уваги: ​​за ним потрібно ретельніше доглядати, періодично робити косметичний ремонт, стежити, щоб дерево не розсохлася і не потріскалось. І звичайно, багатьох відлякує висока ціна.

Купити пластикові вікна в Житомирі

Дерев’яні вікна як мінімум на 50% дорожче пластикових. В іншому вони не поступаються вікнам ПВХ, звичайно, якщо у дерев’яні рами вставлені склопакети, які утримують тепло в приміщенні, а шум не пропускають.

Comments are closed.