20 Апрель 2013

Пластикові вікна Вінниця

Реклама по теме Пластикові вікна Вінниця

Пластикові вікна Вінниця


В своєму виробництві вікон ПВХ в Воронежі використовує ПВХ-профіль, що виготовляється під торговими марками Deceuninck і Citylux. У Воронежі нами було запущено виробництво вікон ПВХ з профілю Deceuninck (вперше з’явився в Росії під торговою маркою Thyssen). У нашому виробництві ми використовуємо дві профільні системи цієї марки: «Баутек» і «Фаворит».

Обидві системи мають ширину 71 мм і білий напівматовий колір. Штапики мають дві «ніжки», що дозволяє дуже щільно фіксувати склопакет при монтажі і утрудняє його видавлювання з боку вулиці при спробі злому вікна.

Вікно пластикове ціна Вінниця

Тут можлива установка стекол 4-8 мм і склопакетів 24, 32, 36 і 47 мм. Є пара відмінностей: «Баутек» — трикамерний профіль з чорним ущільненням, а «Фаворит» — п’ятикамерний з сірим ущільненням. Важливою особливістю профілів Deceuninck є ущільнення рам, стулок, штапиків і допоміжних профілів. Воно виготовляється з термоеластопласт (ТЕП, TPE), матеріалу нового покоління каучукоподобное.

Такі ущільнювачі є більш стійкими до великих перепадів температур і механічної дії в порівнянні з гумовими і EPDM-ущільнювачами. Армування всіх профілів проводиться сталлю 1,2 мм завтовшки. Для рам і стулок використовується П-образне армування, для імпостів — посилене, замкнутий.

Вікна пластикові ціни в Вінниці

У всіх використовуваних профільних системах існує велика кількість допоміжних, що підсилюють і сполучних профілів. Їх наявність дозволяє з’єднувати конструкції під різними кутами, встановлювати конструкції нестандартних розмірів, склити великі площі фасадів будинків і т. д. За бажанням клієнта ми можемо виготовити конструкції з ламінованого профілю, відповідного за кольором до зовнішньої або внутрішньої обробки будівлі, а також конструкції круглих, арочних, трикутних, трапецієвидних і інших складних форм.

Comments are closed.