23 Октябрь 2012

Пластикові вікна ПВХ, балконні блоки

Реклама по теме Пластикові вікна ПВХ, балконні блоки


Пластикові вікна ПВХ, балконні блоки

Перевагу ПВХ вікнам сьогодні віддає досить велике число забудовників. Вибираючи пластикові вікна, ми отримуємо практично всі «в одному флаконі». Вони добре пропускають світло, утримують тепло, захищають приміщення від негоди і шуму. Конструкції з пластикових вікон не вигорають, не тріскаються і не деформуються, витримуючи температурні перепади від -50 до 50оС. Їх не потрібно підфарбовувати або заклеювати на зиму. Оскільки полівінілхлорид нетоксичний і негорючий (здатність до самозагасання), його можна сміливо використовувати для установки в дитячих. Крім того, пластикові вікна не потребують особливого догляду. Іншими словами, суцільне зручність і довговічність, правда, все вищесказане відноситься тільки до якісних конструкціям.

Вікна KBE «Стандарт»

Системи профілів пластикових вікон німецької марки KBE виготовляються з високоякісної сировини на передовому обладнанні, що відповідає всім європейським стандартам. Пластикові вікна КБЕ хімічно нейтральні — не вступають в реакцію з повітрям і вологою, є екологічними і безпечними. Продукція відповідає жорстким європейським нормам. Німецька якість є гарантією довговічності і популярності пластикових вікон KBE.
Вікна KBE «Експерт»

Довго блукати по Інтернету, порівнюючи технічні характеристики профілів і намагаючись виявити унікальні … обдзвонювати знайомих і рідних з питаннями про те, що таке «ударна в’язкість по Шарпі» або «підсилювальний вкладиш» … Про це ви мріяли, коли уявляли собі нові стильні вікна у вас вдома? Ми впевнені, що ні! Так залиште технічні тонкощі професіоналам! Адже це наша робота ось вже понад чверть століття! І саме тому ми постаралися максимально спростити для вас вибір нових вікон. Все, що вам необхідно знати про профілі КБЕ — це його ширину. І якщо це 70 мм — ви вибрали максимум комфорту!

ФУРНІТУРА

Це одна з найважливіших складових вікна. Від того, наскільки якісно виконана, залежать надійність і стабільність всієї конструкції, тому краще віддати перевагу продукції відомих виробників. Фірми, що займаються реалізацією ПВХ вікон, зазвичай пропонують базовий комплект фурнітури, який за бажанням можна доповнити, скажімо, ручками — розетками, ручками із замком і т.п. Крім ручок в «джентльменський набір» входять петлі, запірний механізм, блокіратор відкидання, протизламний елемент і силове з’єднання. Так, нижні петлі утримують стулку в закритому положенні, верхній петлевий вузол — у відкритому. Запірний механізм полегшує відкривання або закривання стулки, блокіратор відкидання не дозволяє впасти, протизламний елемент закриває доступ до ручки із зовнішнього боку вікна, а силовий кріплення з’єднує елемент фурнітури, забезпечує надійність їх роботи.

Термін експлуатації фурнітури становить приблизно 15.000 циклів (під циклом мається на увазі відкривання, закривання, відкидання і ще одне закривання). Легкість ходу фурнітури можна перевірити, відкривши стулку. Щоб уникнути передчасного зносу, всі рухомі деталі і замикаючі елементи потрібно періодично (раз на рік) змащувати, очищати від будь-яких забруднень, регулювати, а пошкоджену фурнітуру відразу ж замінювати.

АКСЕСУАРИ

До них відносяться підвіконня, відливи, укоси, москітні сітки, декоративні розкладки і фальшпланки. Як правило, серйозні фірми пропонують всі перераховані аксесуари, причому не в одному і не в двох варіантах. Тому необхідності купувати щось заздалегідь або відправлятися в «вільний пошук», скажімо, фальшпланки, на будівельний ринок немає.

При заміні вікна цілком логічно встановити підвіконня, оптимально відповідний до «обновці». В порівнянні з дерев’яним, бетонним або кам’яним попередником він володіє рядом переваг (стійкість до подряпин, впливу вологи, нагрітих предметів, побутових чистячих засобів, простота догляду). Не завадять і оцинковані або алюмінієві відливи, призначені для відводу води, які монтуються на вікна зовні. Їх стандартна ширина: 90,130,150,180,225,280,320 і 360 мм.

Наступний етап — оформлення укосів. Є кілька варіантів: ніздрюватий листовий пластик, сендвіч-панелі (два твердих ПВХ — листа товщиною 1,5 мм, між якими знаходиться пінополіуретанової наповнення), вологостійкий гіпсокартон. Вважається, що відкоси виконані з сендвіч-панелей, мають більш високими тепло-і звукоізоляційні властивості. Також до їх переваг відносять тривалий термін служби і високий ступінь пароізоляції.

Протимоскітні сітки захищають приміщення від комах і тополиного пуху. Вони являють собою алюмінієву рамку (каркас), на яку натягнута сітка. Від корозії каркас захищає лакофарбове покриття, довговічність ж всього виробу забезпечує армоване, виготовлене з полімерів полотно сітки. Стаціонарні москітні сітки кріпляться на вікно за допомогою спеціальних кронштейнів. Вони не вимагають особливого догляду і легко демонтуються на зиму. Поворотні конструкції (москітні двері) при необхідності можуть відкриватися.

УСТАНОВКА

Розміри віконних прорізів знімаються ще до укладення договору. Спеціаліст вимірює їх висоту і ширину, оцінює кривизну і матеріал стін, поверховість будинку. Потім приміщення готують до монтажних робіт: звільняють прохід до вікон, вкривають підлогу, меблі й техніку. Перш ніж відкрити віконний отвір, фахівці проводять контрольний обмір, готують інструмент, необхідні пристосування і нові вікна до установки. Старі конструкції демонтують таким чином, щоб максимально зберегти віконний отвір. Це найбрудніший етап. Потім вирівнюють від сміття віконний проріз і приступають до установки нової конструкції. Спочатку з зовнішнього боку рами видаляють захисну плівку. Потім у проріз на опорні й розпірні підкладки монтують і виставляють по рівню, а також по схилу профіль пластикових вікон (раму без стулок і склопакетів). Яким би кривим не був віконний отвір, конструкція має бути вирівняна відповідно до показань вимірювальних інструментів. Встановлюють гідроізоляційні і пароізоляційні стрічки, що захищають монтажний шов від руйнування, або закривають його за допомогою штукатурки або герметика. В отворі профіль пластикових вікон фіксують за допомогою спеціальних кріпильних елементів (будівельних шурупів, анкерних болтів або пластин), після чого стик між новим вікном і стіною закладають поліуретановою монтажною піною. На заключному етапі закривають стики, оформляють укоси, встановлюють підвіконня, регулюють фурнітуру і видаляють захисну плівку. Закінчення монтажу підтверджується актом здачі — приймання.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Щоб пластикове вікно прослужило довго, варто прислухатися до порад фахівців і регулярно виконувати ряд нескладних операцій. Оскільки вікна, виготовлені з ПВХ — профілю, характеризуються високою герметичністю з’єднань, то в закритому стані вони практично не пропускають повітря. У кімнатах, а особливо на кухні, скупчується волога, що випадає на склопакетах (найхолодніших ділянках огороджувальних конструкцій) у вигляді конденсату, в сильні морози вона перетворюється на лід. Щоб цього не сталося, вологість в приміщеннях знижується до потрібного рівня (не більше 55%) шляхом періодичного провітрювання або за допомогою пристосувань примусової вентиляції (гребінки, щілинне провітрювання, кліматичні клапани) і кондиціонера. Якщо ж стала пітніти внутрішня поверхня стекол, значить випадково або «по злому наміру» були перекриті потоки теплого повітря, що надходять від приладів опалення до скла.

Полівінілхлорид нестійкий до дії кислот, тому із зовнішньої сторони раму слід очищати тільки за допомогою звичайного мильного (лужного) розчину або спеціальних мийних засобів, що не містять розчинників, абразивів або ацетону. Склади по догляду за «пластиком» можна купити в тій же компанії, де купувалися вікна.

Віконні ущільнювачі виготовлені з сучасного еластичного матеріалу, але він, тим не менше, підтверджений природного старіння. Щоб вони зберігали еластичність і захищали від протягів як можна довше, один або два рази на рік їх потрібно очищати і протирати спеціальними засобами. Для обробки рекомендується використовувати сильно всмоктуючу тканину. Від бруду слід очищати та водовідвідні канали, призначені для відводу вологи, що скупчилися усередині вікна.
Якщо Ви ще не стикалися з установкою віконних конструкцій з ПВХ і алюмінію, але хочете заощадити на вимірі, доставці і монтажі — цей розділ для вас!

Comments are closed.