6 Апрель 2013

Металопластикові вікна Луцьк

Реклама по теме Металопластикові вікна Луцьк

Пластикові вікна Луцьк

Дерев’яні вікна — елітна продукція, і це не може не відбиватися на ціні. Якщо порівнювати з іншими видами вікон (пластиковими, алюмінієвими), вони<!—more—> найдорожчі на ринку. На щастя, завжди є можливість вибрати варіант «по кишені», не приносячи в жертву якість виробу.

Найдорожчі вікна виконуються з цінних порід дерева: дуба, каштана або бука. Ціни на них починаються від $ 400 за квадратний метр і можуть доходити до абсолютно астрономічних величин.

Пластикові вікна Луцьк ціни

І це виправдано: вироби такого класу виконуються з цінного дерева цілком. Якщо ви не готові розлучитися з такою сумою, рекомендуємо залишити свій вибір на комбінованому варіанті: більш дорога деревина зовні, більш дешева (наприклад, сосна) всередині. Такі вікна не поступаються в якості своїм «елітним» побратимам, але дозволяють істотно заощадити: ціни на них починаються від $ 170 за квадратний метр.

Купити металопластикові вікна Луцьк

Деревоалюмінієві вікна (комбінований профіль з цих двох матеріалів) коштують ще дешевше. Ви зможете придбати хороші вікна за ціною від $ 100 за квадратний метр. Бажання заощадити природно, особливо якщо мова йде про дорогої покупки.

Але хочемо застерегти вас від придбання підозріло дешевих виробів. Причина «щедрості» продавця може критися в недостатньо високій якості продукції.

Якщо мало місце порушення технології виробництва, або використовувалася недостатньо хороша деревина (наприклад, погано просушена), такі вікна довго не прослужать. І віддавши чималі гроші, дуже скоро ви будете змушені купувати нові вікна. Це той випадок, коли краще заплатити більше, але один раз.

Comments are closed.