10 Апрель 2013

Пластикові вікна київ

Реклама по теме Пластикові вікна київ

Пластикові вікна київ


Довговічність, краса, надійність будь-якого вікна залежать від умов експлуатації. І так як особою дерев’яного вікна є віконна рама, саме вона, в першу чергу, потребу в дбайливому ставленні і своєчасному відході. Захисні лакофарбові покриття під впливом погодних умов, як то: різниця температур, вивітрювання, атмосферні опади, попадання прямих сонячних променів, мають властивість активно руйнуватися, і потребують постійного оновлення. Особливо це все виражено на поверхні вікон, що виходять на південь — вони потребують щорічних оглядах і профілактичних заходах.

Пластикові вікна Київ ціни

Північні, східні і західні вікна мають потребу в цьому набагато рідше-один раз в 3-5 років. Особливої ​​уваги вимагає нижній брус рами, а також зона водостоку.

Фахівці радять не захоплюватися темними покриттями-це викликає підвищене нагрівання деревини в теплу пору року. Слід уникати тривалого впливу великої вологості всередині приміщення-це загрожує виникненням невиправних дефектів: розбухання, пошкодження клейових з’єднань, відшаровування покриття. Не слід забувати що всі профілактичні роботи проводяться в літній час, при температурі вище 5 градусів.

Крім рами догляду вимагають ущільнювачі і фурнітура. Ущільнювачі очищаються ¬ від забруднень м’якою ганчіркою з теплою мильною водою, після цього витираються насухо.

Для нормального функціонування віконної фурнітури необхідно раз на півроку всі рухомі деталі змащувати швейним маслом, наносити його слід м’яким пензликом. Ні в якому разі не протирати фурнітуру різними розчинниками!

При дотриманні всіх даних умов ваші вікна довгі роки будуть радувати вас своєю безвідмовністю і служити яскравою прикрасою вашого будинку

Comments are closed.