6 Апрель 2013

Пластикові вікна Дрогобич

Реклама по теме Пластикові вікна Дрогобич

Пластикові вікна Дрогобич

За технологічними новинками, створеними для догляду за вікнами, часом встигають стежити тільки фахівці, настільки часто оновлюється цей ринок, також часто оновлюється друк самоклеючих етикеток. Однак нещодавно представлене компанією Nanopool винахід вибивається із загального ряду своєю незвичністю. Що скажете ви про рідкому склі? Чули про таке?

Саме таку назву отримала новинка, створена за допомогою нанотехнологій. Нанесене як звичайний спрей з пульверизатора речовина покриває предмет шаром наночастинок, настільки тонким.

Що людський волос перевершує покриття по товщині в 500 разів. «Рідке скло» має захисні функції: відштовхує пил і бруд, не пропускає бактерії, затримує ультрафіолетові промені, охороняє від впливу волога і в цілому несприятливого середовища, виконує антикорозійну функцію. На думку експертів Nanopool, речовина за складом абсолютно нешкідливо, що дозволяє наносити його на різноманітні предмети з пластику, дерева або скла; воно повітропроникність, і ця властивість винаходу дозволяє покривати їм навіть листя кімнатних квітів.

Коли виникне необхідність стерти «рідке скло», просто вимийте предмет теплою водою, при цьому можливо обійтися і без мила, і без порошку. Надалі виробники обіцяють склад, який зможе покривати не тільки дерево і тому подібні матеріали з щільною структурою, але і набагато більш рухливі — тканини, наприклад, адже «рідке скло» відрізняється гнучкістю.

Для бажаючих придбати новинку ціна поки встановлена ​​цілком демократична, порядка 11 євро.

Comments are closed.