14 Сентябрь 2014

Основные стадии производства пластиковых окон

Реклама по теме Основные стадии производства пластиковых окон

Основные стадии производства пластиковых окон Перша стадія виготовлення пластикових вікон, вартість яких можна дізнатися на сайті, передбачає доставку ПВХ-профілів в цех виробника. Як правило, основні елементи віконної конструкції поставляються хлистамі, запакованими в палети. Далі стартує безпосередній процес виробництва. Починається цей процес з різання пластикового профілю. Він нарізається під кутом в 45 °. Еркери, імпост і підставочні профілю зазвичай нарізають під кутом в 90 °.

Варто зауважити, що від виконання даної операції залежить якість майбутнього віконного блоку. Тому різка ПВХ-профілю вважається одним з найважливіших етапів виробництва, якому необхідно приділяти відповідну увагу. Наступна стадія виробництва — фрезерування. На цьому етапі в профілі слід зробити дренажні технологічні отвори, які будуть служити для відводу зайвої вологи та вентиляції. Дренажні отвори в ПВХ-профілі необхідно зробити у відповідності з усіма рекомендаціями його постачальника.

По завершенні фрезерування починається армування. Це процес передбачає кріплення спеціального сталевого вкладиша до внутрішньої камері ПВХ-профілю. Дана операція необхідна для додання профілю стійкості до механічних впливів і лінійному розширенню.

Посиливши пластиковий профіль армирующим вкладишем, виробник починає зварку стулок і елементів рами в єдину конструкцію. Стулки і елементи рами зазвичай зварюються по кутах. Це необхідно для того, щоб ПВХ-профіль мав максимально високим рівнем міцності.

Даний процес здійснюється за допомогою спеціального зварювального агрегату, на який в необхідній послідовності викладаються заготовки з ПВХ. Варто відзначити, що процес зварювання залишає після себе неестетичні напливи пластику, які необхідно очистити вручну або на спеціальному углозачістном верстаті. Вибір методу очищення залежить від технічної оснащеності виробника.

Останній етап виробництва — складання всієї віконної конструкції. Цей процес здійснюється на спеціальних фурнітурних столах. Саме тут проходить установка імпостов, петель, гумових ущільнювачів, замикаючих пристроїв та іншої необхідної фурнітури. Далі виробник приступає до установки склопакетів. Вони встановлюються всередину ПВХ-рами. Фіксуються склопакети допомогою тонких пластикових профілів — штапиков, які можуть бути вилучені з конструкції в разі пошкодження скляного заповнення. Після установки склопакета пластикове вікно повністю готове до відвантаження.

Це може бути Вам цікаво

  • Порівняння пластикових і дерев'яних вікон Порівняння пластикових і дерев'яних вікон
  • Ремонт пластикових вікон своїми руками Ремонт пластикових вікон своїми руками
  • Основні моменти в реконструкції будівель Основні моменти в реконструкції будівель
  • Основні принципи монтажу КНС Основні принципи монтажу КНС
  • Простота і комфорт пластикових горизонтальних жалюзі Простота і комфорт пластикових горизонтальних жалюзі
  • Як побудувати графік виробництва? Як побудувати графік виробництва?
  • Техніка в будівництві і виробництві Техніка в будівництві і виробництві

Мітки: вікна основні пластикові виробництво стадії

Добавить комментарий