10 Октябрь 2014

Как выполнить установку окон

Реклама по теме Как выполнить установку окон

Как выполнить установку окон Як відомо, будь-який ремонт у квартирі повинен починатися з заміни вікон і дверей. Тому, вам спочатку знадобиться ретельно підготувати приміщення для ремонтних робіт, після чого фахівці будівельної компанії виконають якісну установку пластикових вікон. При цьому, процес монтажу вікон включає в себе кілька етапів:

· Заміри прорізів вікна

· Видалення старих вікон із прорізів

· Монтаж пластикових вікон

· Оздоблювальні роботи

Всі види технічних замірів повинні здійснюватися виключно фахівцем, який з вами обговорить весь порядок, деталі та плани майбутньої установки і виготовлення вікон. Крім цього, заміряє узгодить з вами всі тонкощі майбутніх монтажних робіт, вид і модель вікна, його комплектуючі. Саме на цьому етапі робіт, вам знадобиться уточнити всі нюанси з виготовлення та монтажу вікон, внести свої пропозиції та поправки. Для того, щоб виконати якісні демонтажні роботи замовте ремонт вікон в Митищах, майстри допоможуть вам легко вирішити будь-яке питання з видаленням з прорізів старих конструкцій.

Після того, як старі вікна будуть видалені, в отвір вікна на спеціальні розпірні прокладки устанавит раму, при цьому склопакет повинен попередньо бути вийнятим.

Потім необхідно раму вирівняти в трьох площинах за допомогою рівня і схилу і ретельно закріпити, використовуючи для цього кріплення, а також виконати герметизацію всіх стиків між прорізом і рамою. Наступним етапом робіт буде установка зовнішньої сторони прорізу і відливів. Після чого навішується віконна стулка і в раму можна встановити сам склопакет. Остаточною роботою буде виконання гідроізоляції та герметизації монтажних швів.

Це може бути Вам цікаво

  • Установка вікон самостійно Установка вікон самостійно
  • Як самому встановити пластикове вікно? Як самому встановити пластикове вікно?
  • Установка міжкімнатних дверей своїми руками Установка міжкімнатних дверей своїми руками
  • Віконні рами: дерево або пластик? Віконні рами: дерево або пластик?
  • Оновлення міжкімнатних дверей Оновлення міжкімнатних дверей
  • Ремонт і регулювання доводчика двері Ремонт і регулювання доводчика двері
  • Шведська технологія утеплення вікон Шведська технологія утеплення вікон

Мітки: Встановлення вікон

Добавить комментарий