27 Октябрь 2014

Как установить входные двери

Реклама по теме Как установить входные двери

Установка дверей є дуже важливою частиною ремонту. При цьому вхідні двері виконує крім естетичної ще ряд інших дуже важливих функцій — захищає від шуму і холоду, а так само забезпечує схоронність вашого житла від «непроханих» гостей.

При наявності терпіння і необхідних навичок двері можна встановити самостійно.

Для початку демонтуйте стару двері разом з дверною коробкою. Місце прорізу потрібно ретельно очистити від пилу та інших забруднень.

Дверна коробка повинна правильно підходити за розміром до прорізу, і бути на 2-3 см його менше. Це допоможе відрегулювати коробку по рівню. За допомогою будівельного рівня потрібно встановити дверну коробку в проріз. Далі конструкцію потрібно закріпити дерев'яними клинами. З боку підвіски за допомогою перфоратора пробурити в стіні отвори, відповідні за розміром до болтів, які додаються до дверей. Тепер в отвори потрібно вставити болти і затягнути їх.

На останньому етапі стіну навколо дверного отвору потрібно змочити за допомогою пульверизатора. Порожнечі, які утворилися під час установки потрібно закрити монтажною піною.

Часто разом з зовнішньої дверима ставляться двері внутрішні вхідні, що забезпечує додаткову термо- і шумозахист. На вигляд такі двері повинна повністю збігатися з міжкімнатними дверима.

Встановлювати другу вхідні двері потрібно за принципом першої. При цьому, найкращим вибором буде комплект з двох дверей, які кріпляться до однієї коробці. Це не тільки заощадить час, але і полегшить установку. Вибирайте дверні комплекти, у яких полотна відкриваються в протилежні сторони. Так можна не турбується за фурнітуру, а так же заощадити простір.

Це може бути Вам цікаво

  • Установка гвинтових паль в зимовий період Установка гвинтових паль в зимовий період
  • Що потрібно знати про ремонт стін Що потрібно знати про ремонт стін
  • Як полагодити протікає трубу? Як полагодити протікає трубу?
  • Вибираємо будівельну бригаду Вибираємо будівельну бригаду
  • Обробляємо стіни склошпалерами Обробляємо стіни склошпалерами
  • Переваги металопластикових труб Переваги металопластикових труб
  • Рідкі шпалери: плюси і гідності Рідкі шпалери: плюси і гідності

Добавить комментарий