21 Октябрь 2014

Как установить москитную сетку

Реклама по теме Как установить москитную сетку

Как установить москитную сетку Для захисту приміщень від проникнення комах необхідно встановлювати москітні сітки. Ці вироби можуть бути знімними або розсувними. Також існують рулонні конструкції, для їх закріплення застосовуються спеціальні магніти і скотч. Тип кріплення залежить від виду конструкції виробу. Монтаж москітних сіток досить простий, їх розміщують в дверних і віконних отворах і фіксують елементами кріплення. Кріплення сітки визначають з урахуванням місця, де вона буде встановлена. Якщо сітку закріплюють на пластиковому склопакеті, то використовуються кріпильні скоби і саморізи. За відсутності готового кріплення потрібно приміряти раму по місцю монтажу, щоб зробити розмітку точок кріплення. Потім встановлюють кутові і центральні кріпильні скоби на каркасі рами.

При монтажі елементів кріпильних скоб їх закріплюють в певних точках віконного прорізу, які намічають заздалегідь. Для кріплення використовують саморізи відповідного розміру. Під верхніми частинами кріплення залишають зазор в розмірі 10 мм. Він істотно полегшить заклад каркаса в простір вікна.

Встановити сітку можна в результаті навішування вироби на петлі. Також монтується утримує фурнітура, яка виглядає у вигляді магнітних фіксаторів. Петлі закріплюють саморізами, після чого встановлюють фіксуючі магніти.

Ви можете купити рушникосушки на warmline.com.ua за доступною ціною. Зараз вони відрізняються від своїх ранніх аналогів привабливим дизайном і розширеними функціональними особливостями. Є кілька груп полотенцесушителей. Вони є водні, електричні та еліт.

Це може бути Вам цікаво

  • Яка фурнітура краще для вікон? Яка фурнітура краще для вікон?
  • Заміна віконного скла Заміна віконного скла
  • Установка міжкімнатних дверей Установка міжкімнатних дверей
  • Поради щодо вибору міжкімнатних дверей Поради щодо вибору міжкімнатних дверей
  • Методи утеплення ваших вікон Методи утеплення ваших вікон
  • Пластикові двері для дому Пластикові двері для дому
  • Установка вікон: міфи і реальність Установка вікон: міфи і реальність

Мітки: москітні сітки

Добавить комментарий