24 Декабрь 2014

Эффективное снятие старой краски с двери

Реклама по теме Эффективное снятие старой краски с двери

Якщо ви не хочете міняти двері, їх можна просто відремонтувати. Ремонт дверей починати краще з очищення поверхні від матеріалу, яким раніше вони були пофарбовані.

Сподручнее всього очищати двері, покладену на горизонтальну поверхню. Якщо це нездійсненно, необхідно висить двері добре зафіксувати, щоб вона перебувала в нерухомому стані. Для того, щоб очистити лакове покриття або фарбу з дерев'яних дверей, є кілька способів.

За допомогою спеціальної змивки. Сьогодні майже в багатьох будівельних магазинах продається смивка для зняття старої фарби. Вона розфасована в пляшках або металевих банках. Даний засіб наносять на поверхню, заздалегідь очищену від бруду за допомогою плоскої кисті.

Шар змивки повністю повинен покривати поверхню. Через 15-30 хвилин фарба повинна розмокнути і відшаруватися. Відшарувалася фарбу видалити шпателем. Де вона не очистилася, рекомендується ще раз покласти шар змивки.

Можна очистити фарбу за допомогою будівельного фена. Лак, олійна фарба, емаль під дією високих температур швидко розм'якшується і відшаровується. Спочатку необхідно прогріти ділянку двері гарячим повітрям, потім її зняти нешироким шпателем.

Якщо немає можливості повністю очистити фарбу, то поверхню можна злегка обробити наждачним папером.

Замовити бетонні сходи можна в компанії «СПБ-БУД». Варто відзначити, що сходи виробляються з високоякісних матеріалів. На сайті компанії spsbud.kiev.ua можна ознайомитися з проектами сходів, які після будівлі гарантовано прослужать власникові 100 років.

Це може бути Вам цікаво

  • Як очистити вікно від старої фарби Як очистити вікно від старої фарби
  • Видалення старої фарби зі стелі Видалення старої фарби зі стелі
  • Методи для видалення старої фарби Методи для видалення старої фарби
  • Двері з екошпон та їх переваги Двері з екошпон та їх переваги
  • Реставрація дверей своїми руками Реставрація дверей своїми руками
  • Двері: орні або розсувні? Двері: орні або розсувні?
  • Ремонт дверей, оброблених шпоною Ремонт дверей, оброблених шпоною

Мітки: двері зняття стара фарба

Добавить комментарий