19 Апрель 2013

Двері міжкімнатні вінниця

Реклама по теме Двері міжкімнатні вінниця

Двері міжкімнатні вінниця


Армоване скло — це скло з вмонтованою металевою сіткою, повністю пожаростойкое, безпечне, і противандальні. При виникненні пожежі утворює якісну і надійну перепону на шляху гарячих газів і диму. При пожежі може і тріснути, проте арматура так чи інакше утримає скло на своєму місці, тим самим стримуючи розповсюдження вогню.

Армоване скло використовується в ході склінні світлових ліхтарів, вікон, перегородок в громадських, виробничих і житлових приміщеннях, для влаштування різних балконних огорож. Найчастіше даний вид стекол не має велику механічну міцність, якщо порівнювати із звичайним склом. Однак наявність сітки на вікні не дозволить осколкам випадати і розлітатися з палітурок через сильний удар, а при пожежі цей вид скління утворює ефективну перешкоду для гарячих газів і диму.

Якісне армоване скло, як правило, відламується строго по лінії надрізу, а не розтріскується. Але якщо в армованому склі є дуже багато бульбашок, знайте — це браковане виріб.

Армовані скла виготовляють, поміщаючи металеву сітку в середину віконного листа паралельно поверхні в ході виробництва. Для скла найвищої категорії використовують захисне покриття, а для виготовлення сітки використовують зварену з металевого дроту.

Сторона однієї квадратної чарунки по затвердженим стандартам досягає 12,5 або ж 25 міліметрів. Сама сітка повинна знаходитися по всьому розміру аркуша на загальному відстані не менше ніж 1,5 міліметрів від поверхні скла.

І так, в результаті виходить светопропускающий матеріал, який володіє підвищеною вогнестійкістю і безпекою. Поверхня армованого скла часто може бути рифленою або гаптівника.

Є також кольорове оригінальне армоване скло, яке виготовляється з пофарбованої скломаси. Найбільш популярні кольори — це зелений, золотисто-жовтий, блакитний, лілово-рожевий.

Comments are closed.