11 Апрель 2013

Двері Луцьк

Реклама по теме Двері Луцьк

Двері Луцьк


Через постійне зростання цін на енергоносії питання теплозбереження стає все більш важливим. Теплоізоляцію склопакетів покращують наступні технічні рішення: Застосування у складі склопакета спеціальних енергозберігаючих стекол (K-скло, I-стекло). Застосування трьох стекол в складі склопакета. Збільшення ширини повітряної камери між стеклами (але не більше 16мм).

Заповнення повітряної камери між стеклами інертним газом (як правило, аргоном). Найбільш дієвим з перерахованих вище факторів є застосування в склопакеті енергозберігаючих стекол.

Наступним за ефективністю чинником є ​​кількість стекол, і лише потім — відстань між склом. Слід зазначити, що збільшення у склопакетів проміжку між сусідніми стеклами більш 16мм недоцільно, оскільки при цьому теплоізоляційні властивості погіршуються через посилення конвективного теплообміну в склопакеті. НОВИНКА!

Унікальна пропозиція від компанії Вікна Аттик — склопакет з теплоизолирующей дистанційною рамкою, так званої рамкою TGI (позначення дистанційної рамки фірми «Technoform Glass Insulation GmbH», рамка складається зі сталевої фольги і теплоізоляційного матеріалу поліпропілену). Рамка TGI знижує ширину крайової зони склопакета і збільшує термічний опір цієї зони на 15% в порівнянні з рамкою з алюмінієвого профілю.

Склопакет стає тепліше, місток холоду по периметру склопакета зменшується, а разом з його зникненням, йде ймовірність конденсату по нижній кромці склопакета. Шумоізоляція Шумоізоляцію склопакетів покращують наступні технічні рішення: Застосування в склопакеті замість одного з стекол — спеціального скла, т.зв. «Триплексу» (див. рис. 2). Застосування більш товстих стекол (5-6 і більше мм). Комбінування в одному склопакеті стекол різної товщини.

Збільшення ширини повітряної камери між стеклами. Заповнення повітряної камери інертним газом (як правило, аргоном). Більш ефективну шумозахист забезпечують однокамерні пакети з триплексом або товстими скельцями різної товщини.

Популярні двокамерні (тобто з трьох стекол) склопакети із стеклами завтовшки в 4мм поступаються таким пакетам, особливо при захисті від дорожнього шуму. Світлопропускання Зазвичай для виготовлення склопакетів використовується листове скло товщиною 4мм. Склопакети, що складаються з двох таких стекол, пропускають приблизно 73-80% видимого світла.

Склопакети, що складаються з трьох стекол — відповідно 66-72% видимого світла. Пропущення світла через склопакет регулюють за допомогою наступних засобів: Застосуванням тонованих (затемнених) стекол. Наклеюванням на скло спеціальних декоративних плівок, що забезпечують бажане надходження світла.

Останнім часом все більшої популярності набувають жалюзі, спеціально призначені для похило поворотних вікон, які не ускладнюють доступ до вікна і не заважають його відкриттю або закриттю. Захист від сонця Компанія «Вікна Аттик» пропонує клієнтам новинку — мультифункціональний склопакет «ФЕНІКС», створений з використанням стекол Stopsol Phoenix і Top-N (низькоемісійне скло).

Переваги: 1. Зменшує нагрів приміщення на 30% відносно склопакета зі звичайними стеклами. Здатне фільтрувати сонячні промені по довжині хвилі.

Основна маса теплового випромінювання відбивається, а природне світло проникає в приміщення практично без перешкод. 2. Зменшує витрати на комунальні платежі.

Взимку немає необхідності використовувати додаткові обігрівачі, а влітку ви можете скоротити витрати на кондиціонування. Якщо у клієнта стоїть питання про кондиціонер в прикордонному варіанті: можна поставити, а можна і потерпіти, то склопакет з сонцезахисним склом дозволить відмовитися від кондиціонера. (За умови «теплих» стін) 3. Практично не виділяться з боку вулиці щодо склопакетів із звичайного скла (не змінює зовнішній вигляд фасаду будівлі), тому має слабо дзеркальну поверхню.

У теж час, цього дзеркального ефекту достатньо для того, щоб приховувати Вас від сторонніх очей і створювати атмосферу самоти. (Тільки для склопакетів зі склом Stopsol Phoenix Clear) 4. Майже не спотворює світловий спектр, зберігає прозорість: вид за вікном в тому ж кольорі, що і при звичайному склі, а сонце не сліпить.

Тобто виконує функцію сонцезахисних окулярів, але при цьому скло практично прозоре. (Тільки для склопакетів зі склом Stopsol Phoenix Clear) Вікна АТИК рекомендує використовувати такий склопакет на сонячній строне будівель. Різниця у вартості вікна зі звичайним двокамерним склопакетом і вікна з багатофункціональним склопакетом незначна і одноразова, у порівнянні з щомісячними витратами на електроенергію!

Тонування Тонування стекол в склопакеті можлива плівками різноманітних кольорів і різних ступенів світлопропускання. Тонуюча плівка може бути як матовою, так і дзеркальною. Всі тонують плівки при нанесенні їх на скло пропускають не більше 1% ультрафіолету, забезпечуючи захист предметів інтер’єру, що знаходяться в приміщенні від вигорання.

Тонують плівки відбивають до 50% сонячної енергії, завдяки чому можливо уникнути перегріву приміщення в літній час. Вартість склопакета при тонуванні скла збільшується. На вартість поширюються всі знижки, які можливі у Вашому замовленні. Довговічність Довговічність склопакетів залежить від якості застосовуваних матеріалів і від дотримання технології складання.

Великі компанії, що спеціалізуються на випуску склопакетів, виготовляють склопакети, термін служби яких становить зазвичай 20 і більше років. Склопакети кустарного виробництва найчастіше не служать і 10 років.

Спеціалізовані на випуску склопакетів фірми маркують свою продукцію і обов’язково вказують дату виготовлення склопакета. Безпека При склінні вітрин, зимових садів, захисному склінні і в багатьох інших випадках стає актуальним питання про безпечної експлуатації склопакетів. Необхідна ступінь безпеки досягається наступними заходами: Застосуванням у складі склопакета загартованого (зміцненого) скла, яке стійке проти розбивання і не дає великих осколків з гострими гранями.

Наклеюванням на скло зміцнюючих плівок різного ступеня захисту, які протистоять злому і не дозволяють склу розсипатися при розбиванні. Застосуванням в склопакеті спеціального скла «триплекс» (див. рис. 3), яке також протистоїть злому і не розсипається при розбиванні.

Вище наведені лише основні та найбільш часто застосовувані технічні рішення, від яких залежать властивості склопакетів. Повний перелік технічних рішень набагато ширше.

Серйозні віконні фірми, що володіють необхідними технічними можливостями, зможуть укомплектувати вікна на склопакети, які мають потрібну Вам поєднання якостей. Вклеєний склопакет — новинка!

Компанія Вікна Аттик впроваджує нові технології у виробництві віконних конструкцій. В системі Aluplast Energeto використовується вклеєний склопакет в стулці без використання сталевого армірованія.Нагрузка передається безпосередньо на внутрішні поперечні перемички-ребра жорсткості віконної стулки.

Тому додаткових елементів посилення всередині профілю не требуется.Преімущества установки вклеєного склопакета: посилюється жорсткість стулки, що на порядок збільшує термін служби фурнітури; виключається прогин профілю внаслідок неправильної фіксації склопакету; вклеєний склопакет гарантує стабільність форми стулки в особливих конструкціях, наприклад, в трикутних і круглих вікнах і т д; виключається провисання стулки в процесі експлуатації; підвищується стабільність конструкції; теплоізоляція по поперечному розрізу профілю поліпшується до 20%; розширюються рамки стандартних обмежень у розмірах стулки; склопакет вклеєна по периметру і лежить на м’якій подушці-це додаткова гарантія цілісності склопакета; збільшується площа світлового прорізу більш ніж на 20%; поліпшується звукоізоляція; підвищена зламостійкість по периметру вклеєного склопакета. Причини випадання конденсату Коли говорять про пластиковому вікні як про теплом, насамперед, мають на увазі його унікальні здібності по заощадженню тепла.

Завдяки його особливій герметичності і теплоізоляційним властивостям самого профілю та склопакетів забезпечується зниження втрат тепла з приміщення на вулицю. Поряд з цим закрите вікно надійно зберігає і вологу, що знаходиться в квартирному повітрі. У 99% випадків причиною появи конденсату на внутрішній поверхні склопакета є порушення вентиляції в приміщенні.

Практично всі житлові будинки проектувалися як будівлі з природною системою вентиляції, а це має на увазі, що приплив свіжого повітря повинен здійснюватися через вікно. І якщо раніше повітря потрапляв у приміщення через негерметичні притвори старої «столярки», то при використанні сучасних герметичних вікон необхідні додаткові заходи щодо забезпечення надходження повітря в житло. Ми віддаємо перевагу зручному і функціональному дискретному щілинного провітрювання фірми «WINKHAUS».

Якщо у сильні морози Ви не вважаєте можливим відкривати вікна для припливу холодного і сухого повітря, треба бути готовим до можливого запотівання скла. Волога, яку видихають люди і тварини, виділяють рослини, сохне білизна або випускає чайник при кип’ятінні, розчиняється в кімнатному повітрі, нікуди не йде і насичує його. Навіть самий теплий склопакет — саме тонке і холодне ланка в захисної конструкції будинку.

В результаті, розчинена в повітрі волога при певних умовах випадає саме на прохолодній поверхні скла. Це явище схоже запітніння очок, коли заходиш з морозу в приміщення.

Головними умовами відсутності конденсату є стандартний режим вологості, нормальна вентиляція і температура в приміщенні. Зверніть свою увагу на той факт, що конденсат завжди випадає по нижній кромці склопакета і ніколи — по верхній. Справа в тому, що при однаковій вологості температура повітря вгорі приміщення на пару градусів вища, ніж внизу, і в районі верхньої кромки умови для конвекції повітря краще, ніж у нижній.

Цього виявляється достатнім, щоб запобігти випаданню конденсату. Спроба визначити поняття нормальної вологості зроблена в ГОСТ 30494-96 Будівлі житлові і суспільні. Параметри мікроклімату в приміщеннях: в житлових приміщеннях оптимальними вважаються температура 20-22 градуси і вологість повітря 30-45%. Величина 30% відноситься до зими.

У реальності, зимова вологість у приміщеннях відрізняється від наведеної в ГОСТі. За нашими спостереженнями взимку в Москві в типових квартирах при нормальній вентиляції встановлюються такі середньостатистичні рівні вологості в залежності від температури на вулиці: при 0 градусів — 30-35%, при мінус 10 градусів — 25-30%, при мінус 20 градусів — 20 — 25%. Якщо вологість в приміщенні вище стандартної зимової, а температура нижче звичайних 20-22 градусів, то це є передумовою для утворення конденсату, і вікно лише ілюструє цей факт. З питань випадання конденсату управління технормірованія Держбуду Росії у своєму листі № 9-28/200 від 21.03.2002г.

призвело наступні роз’яснення: «Стандарти на віконні блоки не нормують утворення конденсату, так як це явище залежить від комплексу сторонніх чинників: вологості повітря в приміщенні (як правило, вище 35-40%), конструктивних особливостей вузлів примикання віконних блоків, недостатньою конвенції повітря по внутрішньому склу (з -за широкої підвіконної дошки, неправильної установки опалювальних приладів) та ін При цьому ГОСТ 24866-99 не допускає випадання конденсату усередині склопакета, яке слід вважати значним дефектом. Міжнародні норми (стандарти ISO, FN) також допускають тимчасове утворення конденсату на внутрішньому склі склопакета ».

На закінчення розповімо про два складних періодах з точки зору випадання конденсату. Перший пов’язаний з, так званої, будівельної вологістю, яка є наслідком проведення ремонтних або будівельних робіт.

Після їх закінчення стяжки, штукатурка і шпаклівка віддають пов’язану в них вологу протягом двох-трьох років, і особливо інтенсивно в зимовий період, коли загальна вологість повітря знижена. Якщо випадання конденсату спровоковано будівельної вологістю, то через два-три роки все проходить, причому з кожним роком ширина смужки випадного конденсату істотно зменшується, доки не зникне остаточно.

Другий складний з точки зору конденсату період пов’язаний з першими сильними морозами. При перших сильних морозах вологість на вулиці різко падає з 50-70% до 20-25%. У приміщеннях ж, особливо слабо провітрюваних і вентильованих, вона повільно опускається протягом тижня, може бути двох, поки не досягне стаціонарного рівня «зимової» вологості.

Умови «літньої» вологості на тлі сильних зимових морозів можуть спровокувати випадання конденсату. Після встановлення стаціонарної «зимової» вологості випадання конденсату припиняється незважаючи на морози.

Переважна більшість тих, хто встановив пластикові вікна, з проблемою випадіння конденсату не стикаються. У значної більшості з тих, хто все ж стикається, ця проблема йде через пару років сама собою, після закінчення викликаного проводилися ремонтом періоду будівельної вологості. У тих поодиноких випадках, коли проблема залишається, як правило, доводиться вирішувати одне з питань, пов’язаних зі слабкою вентиляцією, недостатнім опаленням, режимом провітрювання, усуненням джерела підвищеної вологості.

Іноді, якщо мікроклімат в цілому влаштовує, буває простіше протягом двох-трьох тижнів на рік перестати звертати увагу на смужку конденсату, ніж проводити дорогі заходи. Тим більше що його випадання зазвичай пов’язано з дещо підвищеною вологістю щодо стандартної зимової, що для організму є більш комфортабельним режимом.

Comments are closed.