6 Август 2014

Двери из цельного дерева – красиво и надежно

Реклама по теме Двери из цельного дерева – красиво и надежно

Двері — це не тільки можливість прикрасити інтер'єр, але і спосіб регулювання повітря і шуму в квартирі. Якісна двері легко відкривається і закривається, не створює шуму під час руху стулок і практично повністю блокує шум.

Але функціональність в цьому предметі меблів — це хоч і обов'язковий, але не єдиний показник якості. Сьогодні міжкімнатні дерев'яні двері з масиву — це витвори мистецтва. Кожна деталь покликана бути не тільки зручною, але і красивою. Підбирати двері до дизайну інтер'єру — це складне завдання, особливо враховуючи різноманітність моделей, як із суцільного масиву, так і з різними формами скління. Зовнішній вигляд дверей може значно відрізнятися, навіть з урахуванням простоти основної ідеї. А площа, форма і оформлення скляних віконець вражають уяву. В якості вікна може бути присутнім як звичайне матоване скло, так чи рельєфна або дзеркальна поверхня. Кожна деталь при цьому служить для прикраси інтер'єру, без зменшення шумоізоляції.

Матеріал для міжкімнатних дверей також украй важливий. Незважаючи на всю довговічність і витривалість пластика, йому ніколи не зрівнятися з деревом по привабливості та екологічності. При цьому, враховуючи сучасні способи обробки і покриття дерев'яних дверей, такі проблеми як розбухання дерева або утворення тріщин давно пішли в минуле. Купити двері з натурального дерева значить витратити кошти на дійсно довговічне прикраса квартири. Деревне масив, на відміну від різних похідних (ДСП, МДФ тощо), не кришиться, стійок до подряпин і практично не звертає уваги на вологу та інші негативні чинники. Завдяки якісному покриттю, дерево може витримати навіть котячу заточку кігтів без видимих ​​ушкоджень. Крім того, такі двері досить важкі (що майже не відчувається, завдяки якісним петлям), щоб не реагувати на дрібну вібрацію і вітер. Велика вага дозволяє дверей залишатися на місці, а сучасні петлі не завадять їх відкрити навіть дитині.

Не менш важливою частиною двері (крім самого полотна) є фурнітура: ручки і петлі. На відміну від самого полотна, де фантазія дизайнера обмежена, фурнітура може приймати найрізноманітніші форми, не втрачаючи функціональності. Крім того, слід враховувати можливість установки розсувних або маятникових дверей, що дозволяє зробити їх відкривання значно зручнішим, особливо в умовах квартири, де простору буває недостатньо.

Це може бути Вам цікаво

  • Установка вікон ПВХ Установка вікон ПВХ
  • Ремонт дверей: фарбування під дерево Ремонт дверей: фарбування під дерево
  • Знайомимося, міжкімнатні двері Знайомимося, міжкімнатні двері
  • Особливості дверей, покритих шпоном Особливості дверей, покритих шпоном
  • Як встановити вхідні двері? Як встановити вхідні двері?
  • Установка вікон: міфи і реальність Установка вікон: міфи і реальність
  • Як самому встановити пластикове вікно? Як самому встановити пластикове вікно?

Мітки: незбиране дерево

Добавить комментарий