19 Апрель 2013

Двері Чернігів

Реклама по теме Двері Чернігів

Двері Чернігів


Сучасні пластикові вікна відрізняються високою надійністю і довговічністю. Однак, для на тривалість терміну служби впливає не тільки правильний монтаж, але і відповідний догляд за ними. Вікно слід мити звичайним мильним розчином, не використовуючи абразивних речовин і різних розчинників.

Слід регулярно перевіряти справність фурнітури і за наявності, яких або поломок, навіть дрібних, звертатися у фірму, яка продала Вам його. На ПВХ-вікна існує гарантія, але найчастіше подряпаний профіль і вирвана фурнітура не підлягають гарантійному ремонту, так що будьте акуратні в поводженні з пластиковими вікнами.

Вийшла з ладу фурнітура є найпоширенішим видом поломки. Найчастіше, це наслідки її недбалої установки і неякісної регулювання. Розчин і штукатурка, що потрапили в механізм фурнітури під час обробки укосів, так само може вплинути на тривалість її служби.

Часто виникають проблеми з утеплювачем, особливо, якщо його якість не відповідає стандартам. Це проявляється у вигляді чорної смуги (сліду) на профілі.

Якісний каучуковий ущільнювач, при правильному поводженні служить не менше 10-ти років. Ви будете здивовані, але більшість наших квартир не призначені для пластикових вікон.

А все через непродуману системи вентиляції. Якщо вологість приміщення висока і кімната погано провітрюється, волога повинна куди то йти. Йде вона туди, де більш прохолодно, а це саме склопакет, на якому вона і осяде. Що б цього уникнути, необхідно періодично провітрювати приміщення.

Неправильний монтаж може призвести до того, що навіть при регулярному провітрюванні з’являється грибок.

Comments are closed.