22 Август 2014

Дерево-алюминиевые окна — долговечность и современный дизайн

Реклама по теме Дерево-алюминиевые окна — долговечность и современный дизайн

Європейський ринок вже впродовж кількох десятиліть пропонує широкому колу споживачів дерев'яно-алюмінієві вікна, і весь цей час попит на них неухильно підвищується. Популярність цього типу віконних конструкцій пояснюється просто: вони об'єднали в собі всі найістотніші характеристики, серед яких міцність, якість матеріалів, довговічність, всепогодность, привабливий зовнішній вигляд, і екологічність.

Унікальна особливість дерев'яно-алюмінієвих вікон полягає в тому, що вони об'єднали в собі дерево і алюміній. Комбінація двох цих матеріалів дозволяє отримати виріб, який володіє всіма перевагами кожного з них.

Дерево-алюмінієві вікна — сучасні конструкції, в яких теплоізолюючі властивості і естетичні характеристики дерев'яних вікон відмінно поєднуються з високою міцністю, стійкістю і довговічністю алюмінієвого профілю. Зовні вони представляють собою звичайні дерев'яні євровікна, периметр яких із зовнішнього боку покритий спеціальними алюмінієвими накладками.

Завдяки наявності накладок з алюмінієвого профілю, вікна набувають стійкості до будь-яких негативних зовнішніх впливів. Це означає, що дані віконні конструкції відмінно підходять для використання в місцях з холодним кліматом.

Вибираючи дерев'яні євровікна з алюмінієвими накладками, ви отримуєте:

— Довговічність. Алюміній дуже стійкий до будь-яких впливів зовнішнього середовища: впливу сонячних променів, низької температури, підвищеної вологи та інших умов. Завдяки його наявності термін експлуатації дерев'яних вікон продовжується до вісімдесяти років.

— Привабливий зовнішній вигляд. Алюмінієві накладки не вибиваються із загального вигляду фасаду будівлі завдяки можливості фарбування в будь-який колір. Дерев'яні вікна, як відомо, відмінно поєднуються з будь-яким стилем інтер'єру. Завдяки різним кольорам лакового покриття, можна підібрати вподобаний відтінок рами.

— Легкість експлуатації та простота догляду. Конструкції не вимагають спеціального догляду, зберігаючи високі якісні характеристики і первинний зовнішній вигляд протягом багатьох років.

— Екологічність і функціональність. Дерево є екологічним матеріалом, який найкращим чином підходить для використання в приміщеннях. При виготовленні алюмінієвих накладок використовуються тільки безпечні речовини.

— Тепло-та звукоізоляція. Завдяки затурного ущільнювачу, дерево-алюмінієві вікна мають чудові теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості.

Таким чином, дерев'яно-алюмінієві вікна — це відмінний варіант для тих, хто хоче отримати високоякісні конструкції, що поєднують всі важливі експлуатаційні характеристики з привабливим зовнішнім виглядом і сучасним дизайном.

Це може бути Вам цікаво

  • Знайомимося, міжкімнатні двері Знайомимося, міжкімнатні двері
  • Пластикові вікна для вашого будинку Пластикові вікна для вашого будинку
  • Як встановити вхідні двері? Як встановити вхідні двері?
  • Міжкімнатні двері від виробника Міжкімнатні двері від виробника
  • Як самому встановити пластикове вікно? Як самому встановити пластикове вікно?
  • Установка вікон: міфи і реальність Установка вікон: міфи і реальність
  • Як правильно вибрати вхідні двері? Як правильно вибрати вхідні двері?

Добавить комментарий