8 Февраль 2017

Что такое ручка-кноб?

Реклама по теме Что такое ручка-кноб?

Ручка-Кноб, вона ж ручка дверна кругла (http://www.Mirar-Group.ru/ruchki-knoby/) є одним з поширених варіантів дверних ручок. Зазвичай їх встановлюють на міжкімнатні двері, так як вибір тут невеликий: або ручка-Кноб, або на розетці. Кноб зовні дуже схожа на звичайну стаціонарну дверну ручку кулястої форми. Саме форма — відмінна риса цієї фурнітури. Але круглий Кноб відрізняється наявністю замкового механізму і функцією, що допомагає закрити двері зсередини. Саме слово "Кноб" в перекладі з англійської означає щось на кшталт "куля" або "кнопка". Звичайно, правильніше було б читати "Ноубі". Але таку назву склалося в наших магазинах вже давно, і відмінно сприймається продавцями-консультантами на слух. Для всіх продавців "Кноб" — це ручка-засувка комбінованого типу, що встановлюється переважно на міжкімнатні двері.

Ручка дверная круглая (ручка-кноб) Ручка дверна кругла досить проста в монтажі, і встановити її не складе особливих труднощів. Щоб закріпити таку дверну ручку в дерев'яному полотні, буде потрібно наявність отвори приблизно 5 см в діаметрі. Воно потрібне, щоб стягнути обидві половини вироби через дверне полотно наскрізь. Самі ж механізми будуть заховані в полотно. Зрозуміло, потрібно зробити отвір також в торці полотна, адже там буде розміщуватися засувка. Відстань від торця до так званого приводного квадрата засувки становить 60 мм. Це значення прийнято за стандарт у всіх виробників дверних круглих ручок. Але якщо установка круглого елемента праці і не становить, то вона може ускладнити монтаж в майбутньому, адже діаметр основного отвори кріплення, швидше за все, не підійде під дверну ручку іншого типу.

Все кноби можна розділити на три основних види: Це ручка без фіксації засувки, із спрощеною фіксацією і з функцією замикання. Перший тип не захищений функціями замикання дверей. І з одного і з іншого боку двері завжди можна відкрити без перешкод. Другий тип має якусь засувку, повернувши яку, можна закріпити в одному положенні, так що вона перестане повертатися. Третій тип схожий на попередній, але має замковий механізм з ключем на зовнішній стороні. Ручка дверна кругла — відмінне рішення для будинку, в якому є маленькі діти. З одного боку, такий виріб легко відкрити маленькій рукою, з іншого, завжди можна закрити доступ до однієї з кімнат, якщо використовувати ручки другого і третього типів.

Comments are closed.