24 Март 2012

Стеклопакет Харьков

Реклама по теме Стеклопакет Харьков

Однією з найважливіших частин в металлопластиковом вікні є склопакет. Саме його властивості та характеристики багато в чому впливають на тепло-та звукоізоляцію. Стеклопакет Харьков — ціла система стекол, в якій розташовуються герметичні повітряні камери. Складається склопакет з двох або більше стекол, герметика, дистанційної рамки і осушувача. Скло встановлюються на певній відстані один від одного за допомогою дистанційної рамки. Це дозволяє виробляти склопакети однокамерними, двокамерними і так далі. Саме кількість таких повітряних камер і впливає на теплозберігаючі та звукоізоляційні властивості всієї віконної конструкції.
Стеклопакет Харьков купить. Поширена думка про те, що в камерах знаходиться вакуум, є помилковим. У такому випадку під атмосферним тиском скла просто вдавлювалися б усередину, деформувалися і лопалися. Як правило, камери в склопакетах наповнені простим повітрям, в деяких випадках спеціальним газом. Це істотно знижує тиск атмосфери на скло. При виробництві склопакетів створюється спеціальне розрядження, завдяки чому скла максимально щільно притискаються до дистанційної рамці, але не потрібно плутати це з вакуумом.
Наповнення камер у виробництві стеклопакетов Харьков є досить важливим моментом. Досить часто виникають ситуації, коли склопакет потрібно в заміні тільки через те, що заповнення камер повітрям або газом було здійснено неправильно. Для виготовлення склопакета можуть використовуватися різні види стекол. Вони можуть бути енергозберігаючими, заваленими, сонцезахисними, армованими і ламінованим . Вибирати тип скла необхідно в залежності від того, які вимоги ви пред’являєте новому вікна. Тут рекомендується враховувати багато факторів, наприклад, на яку сторону світу дивиться вікно, не розташовується чи поруч з будівлею залізна дорога, трамвайні лінії, жвава траса або інші джерела шуму. Крім цього необхідно врахувати матеріали, з яких побудований будинок, висоту поверху квартири, де буде проводитися монтаж металопластикового вікна, кліматичні умови регіону, в якому побудований будинок і багато іншого.

Склопакети. Стеклопакет Харьков купить. Як правильно вибрати склопакет.
Багато людей вважають що склопакети і пластикові вікна це одне і теж, однак це не так. Якщо Ви в розмові з продавцем вікон вживайте словосполучення «пластикові склопакети», Вас звичайно ж зрозуміють, і великої біди з цього не буде. Але виробники вікон твердо знають, що склопакети та вікна — це різні речі. Якщо сказати простою мовою — склопакет це та частина вікна через яку ми дивимося на вулицю. Склопакет — це плоскопаралельні листи скла розділені між собою по краях дистанційною рамкою, і являють собою єдиний герметичний блок. Цей блок укладений в пластикову раму, яка закріплена у віконному отворі. Тому, якщо Ви збираєтеся міняти старі вікна на пластикові вікна, то коректніше буде сказати продавцю не «пластикові склопакети», а «пластикові вікна зі склопакетами». Адже Ви вже знаєте, що склопакети не пластикові, а скляні. Але багато хто знає, що звичка — друга натура, тому сперечатися не будемо, говорите як Вам звичніше.

Давайте зараз розберемося що означає абревіатура «ПВХ». Розмовляючи з менеджером будь віконної компанії Ви обов’язково почуєте цю абревіатуру. ПВХ — це скорочення від Полівінілхлорид, сировина для профілю з якого робляться вікна. У свою чергу полівінілхлорид отримують шляхом полімеризації з суміші кухонної солі і нафти. Склопакети ПВХ — це вікна в основі яких ПВХ профіль, найбільш купуються вікна серед мешканців Києва. Вважається що вікна з пластику краще вікон з дерева захищають від вітру, шуму і холоду, при цьому всьому їх ціна нижча ніж у дерев’яних. Одними з найкращих вважаються склопакети Рехау — які виробляє наша компанія.

Отже, в пластикову раму укладено склопакет, який складається з двох або трьох стекол, між якими повітряний прошарок від 10мм і більше (в більш дорогих моделях склопакетів між листами скла не повітря, а газ аргон або криптон). Величина повітряної камери визначається шириною дистанційної рамки, яка являє собою порожнистий профіль прямокутного перерізу. Дистанційна рамка заповнена гранулами, які вбирають вологу, які називаються молекулярне сито або силікагель. Склопакети які складаються з двох стекол називаються однокамерними, які з трьох стекол — двокамерні. Хоча часто можна почути «двокамерний склопакет» або «трикамерний склопакет».

Герметичність склопакета досягається за рахунок використання спеціальних герметиків, які полімеризуються після нанесення. Тому такий склопакет не потребує протиранні стекол усередині під час експлуатації.

Наші майстри в стислі терміни в зручний для Вас час проведуть монтаж склопакетів. Також можлива заміна старих склопакетів, ремонт, регулювання встановлених склопакетів. Всі роботи здійснюються якісно і швидко. Асортимент склопакетів, пропонований нашою компанією, дозволяє вирішити як естетичні, так і практичні завдання сучасного віконного дизайну. У нас Ви зможете замовити: Отримати консультацію і допомогу при виборі пластикових вікон REHAU, які враховували б ваш смак та особливості квартири, розрахувати вартість склопакета Ви можете, звернувшись до фахівців нашої компанії.

Виготовлення склопакетів, скла

1. Стандарт — однокамерний склопакет, 2 скла, ширина склопакета 24 мм (4-16-4), при цьому товщина одного скла 4мм, дистанційна рамка 16 мм, товщина другого скла 4 мм. Теоретично дистанція між стеклами в склопакеті може бути і більше, але це вже не має сенсу, так як перевищення оптимальної товщини склопакета не веде до подальшого підвищення теплозберігаючих властивостей, а, навпаки, падає. Як матеріал для дистанційних рамок застосовуються, як правило, алюміній і оцинкована сталь, рідше пластмаса. Дистанційна рамка виконується порожнистою всередині, із спеціальними дифузійними отворами (доречний перфорацією, щілинами). Всередині знаходиться осушувач, функція якого сприяти швидкій абсорбції (вбирання) самих незначних кількостей води в міжскляному просторі. Тим самим запобігає випадання роси усередині склопакетів в холодну пору року. Необхідно також відзначити, що металева дистанційна рамка є хорошим провідником тепла, тобто в конструкції склопакета виникає <мостик холоду>. Вирішити цю проблему можуть дистанційні рамки з пластика. Встановлюють вікна з однокамерним склопакетом як правило з метою економії коштів на вікна і балконні блоки (вікно + балконні двері) там, де вже засклена лоджія або балкон. Однокамерний склопакет в Києві застосовують для засклення балконів і лоджій, які не планують опалювати. Ідеально підходить для пластикових офісних перегородок. А так же в приміщеннях, де необов’язкові високі вимоги по шумоізоляції і теплопровідності.

Коефіцієнт опору теплопередачі однокамерного склопакета дорівнює 0,34 м2 * oС / Вт, ослаблення шуму 29 дБ.

2. Стандарт + — двокамерний склопакет. Двокамерний склопакет — природне продовження розвитку звичайних однокамерних склопакетів в цілях підвищення теплових характеристик, і зниження рівня шуму, що проникає в квартиру ззовні. 3 скла, ширина склопакета 40 мм (4-14-4-14-4), при цьому товщина всіх трьох стекол 4 мм, а відстані між ними 14 мм, або 32 мм (4-10-4-10-4). Даний склопакет є найпоширенішим і оптимальним варіантом остекления в Києві по шумоізоляції, теплопровідності та економії коштів. В залежності від умов експлуатації вікон і місця розташування будинку, квартири (поверховість, близькість до дороги, сонячна сторона, погане опалення, дизайнерські особливості і т.д.) склопакети можуть складатися з стекол різних характеристик: товщина, енергозбереження, колір, ударостійкість і наявності внутрішніх розкладок (шпрос). За вашим бажанням в одному склопакеті завжди можна поєднати високі вимоги з енергозбереження, шумоізоляції, удароміцності і дизайну.

Коефіцієнт опору теплопередачі двокамерного склопакета дорівнює 0,54 м2 * oС / Вт, ослаблення шуму 32 дБ. Якщо порівняти коефіцієнт опору теплопередачі однокамерного і двокамерного склопакетів — побачимо, що двокамерний склопакет тепліше однокамерного в півтора рази.

3. Енергозберігаючий склопакет — крім звичайного скла, включає в себе нізкоемісіонноное скло і діє за принципом теплового дзеркала, а так само всередині закачаний газ АРГОН. Тепловідбивне покриття скла нанесено способом вакуумного напилення іонів срібла. Дане покриття знаходиться усередині склопакета, що в свою чергу зберігає його від механічних впливів. Теплозберігаючі склопакет знижує тепловтрати більш ніж на 50% по відношенню до звичайного склопакету, має високу светопропуськной здатністю і відображає ультрафіолетове випромінювання. Причому економія електроенергії відбувається за трьома напрямками: знижуються витрати на опалення взимку, на кондиціонування повітря — влітку, на освітлення в денний час доби — пластикові вікна мають прекрасні светопроніцаемимі характеристиками. Енергозберігаючі склопакети знайшли своє масове застосування в кліматичних зонах з різкими перепадами температур, а так само в заміських будинках і квартирах з поганим опаленням.

Коефіцієнт опору теплопередачі Бездоганна по естетичності бітумна черепиця поза сумнівом вашій родині прислужитися майже століття. . Характеристики, які має бітумна покрівля, підійдуть для більшості сучасних проектів! . Розвивати фантазію з першого року життя допоможе крихітний любов, ізраїльський виробник іграшок. . індивідуалки. Наша імплантація зубів Харків гарантує вам найкращі та найнадійніші імплантанти. однокамерного склопакета дорівнює 0,62 м2 * oС / Вт, ослаблення шуму 29 дБ.

4. Протиударний або захисний склопакет. У захисному склопакеті застосовують, як правило, скло триплекс. Триплекс — багатошарове скло, що складається з двох шарів з’єднаних між собою прозорою плівкою, має високу гнучкістю, широко застосовується в автопромі. Товщина скла триплекс буває від 6 до 40мм. При розбиванні даного скла плівка не дає розлетітися множинним осколкам і тим самим оберігає від отримання травм. Завдяки цьому воно продовжує виконувати свої захисні функції, перешкоджаючи проникненню зовні. До речі триплекс товщиною більше 13 мм є куленепробивним для пістолета Макарова. Ще в протиударних склопакетах наша компанія використовує скла з класом захисту А2 і А3. Дані скла, як правило, використовуються при склінні вітрин та об’єктів, що містять культурні та товарні цінності. Захисні стекла А2 і А3 відчувають падінням кулі вагою 4 кг з висоти 6,5 — 9,5 м.

Скло проти злому — це прекрасна можливість зробити свої вікна міцнішими і надійнішими. Злочинець не зможе пройти в житло через такий бар’єр, а таке вікно прирівнюється до важкої двері з металу. І зараз такі скла набувають популярності, з кожним днем ??їх купують і встановлюють у своїх оселях більше число людей.

Comments are closed.