6 Октябрь 2011

Пластиковые окна отзывы

Реклама по теме Пластиковые окна отзывы

На сьогоднішній день пластиковые окна отзывы можно найти повсюди,  адже це оптимальний вибір для будівництва та реконструкцій будівель. Металопластиковий профіль володіє високими експлуатаційними якостями, має ряд істотних переваг у порівнянні з дерев’яними і алюмінієвими, в тому числі, набагато більш привабливу ціну.

Сучасні металопластикові вікна це:

1. Висока довговічність і стійкість до всіх видів атмосферних впливів

Термін експлуатації якісного металопластикового вікна не менше 20 років. Вікна з ПВХ мають високий ступінь погодостійкість: вони малочутливі до снігу, дощу, граду, бурі, температурних перепадів.

2. Естетичний зовнішній вигляд

Металопластикові вікна впишуться в будь-який інтер’єр, як вдома, так і офісу. Сучасні технології виробництва дозволяють виробляти вікна з ПВХ різних кольорів, розмірів і форм (прямокутні, арочні, стрілчасті, круглі і т. д.). Пластикові вікна можуть бути виконані в будь-якому дизайні та стилі,

3. Герметичність, отзывы.

Пластикові вікна забезпечують дуже високий рівень тепло-і шумоізоляції. Це досягається завдяки герметичності стиків і використанню склопакетів. При установці металопластикових вікон значно скорочуються витрати на опалення приміщення. А гарна шумоізоляція актуальна для будь-яких будівель в межах великого міста.

4. Простота в експлуатації, отзывы.

Пластиковые окна не вимагають спеціального догляду. Профіль ПВХ можна мити звичайними миючими засобами, що не містять розчинників або абразивних речовин. Не потрібно періодично обробляти захисними розчинами. Металопластикові вікна не потрібна повторна забарвлення і лакування, їх не треба утеплювати в зимовий період. Всі механізми і фурнітура також не вимагають особливого догляду.

5. Пожежобезпечність, отзывы.

ПВХ — важкозаймистий і самогаситься матеріал.  Пластиковые окна відповідають всім стандартам пожежної безпеки, як національним, так і міжнародним.

6. Екологічність і абсолютна нешкідливість для людини

Металопластикові вікна не схильні до зовнішніх впливів, не виділяють ніяких шкідливих речовин. Екологічність металопластикових вікон підтверджена спеціальними сертифікатами, як Україна, так і ЄС.

Саме тому сьогодні металопластикові вікна — це найбільш популярний вид вікон в розвинених країнах і на території колишнього СРСР, в тому числі і в Україну.

Comments are closed.