5 Сентябрь 2011

Пластиковое окно, конструкция

Реклама по теме Пластиковое окно, конструкция

У сучасному світі пластикові вікна — це досить зручні, що користуються високим попитом конструкції. Пластикові вікна (вікна ПВХ) відмінно пропускають денне світло, в холодну пору року ідеально зберігають тепло в приміщенні, а в жарку погоду, за допомогою спеціальної конструкції вікна, ви самостійно можете регулювати режим провітрювання.

У конструкції пластикового вікна можна розрізнити наступні елементи.

Рама — нерухома частина в межах вікна, що встановлюється у віконний отвір. Рама виготовляється з віконного профілю ПВХ.

Наступним конструктивним елементом є імпост, який розділяє раму на 2-е і більше частини. Прийнято, щоб кожна його частина повністю відповідала стулці вікна. Для виготовлення імпоста використовується ПВХ-профіль.

Частина вікна, прикріплена до рами, на вигляд прозора і рухлива, називається стулкою. Стулка пластикового вікна виготовляється при спеціальному використанні ПВХ-профілю, склопакета, фурнітури і штапика.

Стеклопакет — складається з 2-х або 3-х стекол і є прозорою частиною пластикового вікна. Ці скла герметично з’єднані по периметру і утворюють в сукупності камеру — повітряний прошарок. Герметичність склопакета використовується для досягнення максимуму теплових і шумоізоляційних якостей пластикових вікон.

Вікна ПВХ володіють індивідуальними розмірами, в зв’язку з чим, будь склопакет аналогічно має індивідуально-визначені розміри. Склопакети виробляються з використанням технології осушення повітря, що перешкоджає запотіванню пластикових вікон усередині приміщення. Для досягнення граничної захищеності від холоду і шуму, у вікна із пластику рекомендується встановлювати склопакети, що містять 3 скла.

Ще одним елементом конструкції пластикового вікна виступає штапик. Це вузька пластикова деталь, яка грає роль притиску склопакета до частини стулки. Виробництво штапика походить з того ж сировини, що і профіль ПВХ.

Легкий перебіг стулки при відкриванні та закриванні пластикових вікон забезпечує фурнитура, що представляє собою різні планки та інші деталі конструкції. При виборі пластикового вікна потрібно з особливою ретельністю перевіряти всі його механізми.

Антимоскітна сітка заважає проникненню в приміщення комах через вікно пвх. Це акуратний елемент на пластикових вікнах, який при необхідності можна легко зняти. Антимоскітна сітка прикріплюється до пластикового вікна із зовнішнього боку.

Добавить комментарий